Production StudioНаша продакшн-студія надає "під ключ" такі послуги:

Запис аудіо реклами | BRAND VOICE.

Озвучування текстів професійним диктором.

Створення авторської музики та аранжувань.

Написання джинглів для теле-радіо проектів.

Створення мінусівок на будь-які музичні твори.

Джингли та музичні заставки:

Наша команда Production Studio створює оригінальні авторські джингли та музичні заставки для телевізійних шоу, радіо програм, анімаційних фільмів, інтро- та промо роликів для блогерів та ін. Ми постійно оновлюємо свою базу інструментів, обладнання, спеціалізованих утиліт та інше. Ми не просто розуміємо, а досвідченим шляхом переконалися, що саме топові інструменти роботи у поєднанні з величезним ентузіазмом та краплею таланту дозволяють створювати не просто унікальний продукт, а неймовірні шедеври.
Кого це може зацікавити: блогери, анімаційні студії, телевізійні шоу, радіопрограми, торгові центри, бренди та компанії, рекламодавці.

Авторські музика та аранжування:

Ми знаходимо підхід до найвибагливіших замовників. Перебуваючи у трендах популярної музики та пісень, ми створюємо сучасний, авторський матеріал, що задовольняє вимоги сучасної аудиторії.
Кого це може зацікавити: музичні гурти та вокалісти, школи та студії вокалу, музиканти інструменталісти (саксофон, скрипка, акордеон, гітара тощо), автори та виконавці.

Фонограми та мінусування:

Наша студія спеціалізується на написанні якісних фонограм із використанням як живих інструментів, так і сучасних синтезаторів, програм. Наші мінусівки мають об’ємне глибоке звучання у високій якості. Це саме те, що надасть атмосферності вашому виступу.
Кого це може зацікавити: cover band, колективи, які працюють на різноманітних заходах, школи та студії сучасного вокалу, музичні привітання (на весілля, день народження, концерти тощо), для учасників конкурсів та фестивалів.

Озвучування тексту професійним диктором BRAND VOICE:

Емоційна складова та приємні тембри наших дикторів дозволять створити рекламні та інформаційні ролики, що продають. Наші контент-менеджери допоможуть Вам у написанні ємного змісту тексту Вашого ролика.
Кого це може зацікавити: торговельні марки, торгово-розважальні центри, компанії, підприємства. А також установи, які зацікавлені в ефективній рекламі (бари, магазини, будинки відпочинку, сто, і т.д.)